Розпочати розмову

Я зареєстрував PP.UA домен на невірний номер. Що робити?

Домени PP.UA прив'язані до номера телефону. Тому дуже важливо переконатися, що номер у полі "Реєстрант" при реєстрації домену ви вказали актуальний.

Іноді бувають ситуації, коли номер в акаунті застарів і ви просто оформили замовлення з даними за замовчуванням і тільки потім помітили, що там неактуальний номер, або ж ви просто зробили опечатку.

Часто про те, що домен зареєстрований на некоректний номер ми дізнаємося при активації в Telegram, отримавши відповідь бота:

Sorry, the domain name DOMAIN.PP.UA can be activated by +380 ********* only, but you act as +380 *********

Що можна зробити?

Якщо у вас застарів номер в даних за замовчуванням, то перш за все вам потрібно написати на support@nic.ua запит на зміну номера в акаунті щоб подібна ситуація не повторювалася в майбутньому. Детальніше процес описаний тут.

У запиті на реєстрацію домену номер змінити не можна.

Як тільки ви оформили замовлення, запит автоматично відправляється до реєстру і домен очікує на активацію протягом 5 днів.

Через 5 днів після подання запиту на реєстрацію домену реєстр його закриває і ви можете знову подати запит на реєстрацію цього ж домену вже на ваш актуальний номер.

Зверніть також увагу, ви можете зареєструвати домен з трохи іншим написанням на коректний номер, не чекаючи 5 днів для закриття заявки.

Наприклад, якщо ви вказали помилковий номер в домені myshop.pp.ua, то домен my-shop.pp.ua ви можете зареєструватися без очікування 5 днів.

Вибрати файли або перетягніть файли
Це допомогло?
Так
Ні
  1. Eldar Polishchuk

  2. Опубліковано
  3. Оновлено

Коментарі