Розпочати розмову

Як заповнити заяву на виправлення помилкових даних

За правилами публічної оферти NIC.UA, а також за правилами доменних зон всі дані, які ви вказуєте повинні бути достовірними.

Якщо ви використовували при реєстрації акаунта або домену псевдоніми, то найімовірніше вам потрібно буде заповнити заяву на виправлення помилкових даних у вашому акаунті та домені.

Зверніть увагу, це актуально тільки якщо за даними очевидно, що вони помилкові. Наприклад, якщо використані імена вигаданих персонажів типу "Капітан Марвел" або просто якийсь текст на тему анонімності кшталт "Анонім" або "Інкогніто".

Якщо ж ви вказали якісь реальні дані, але не ваші, то змінити їх за заявою на зміну помилкових даних не можна, так як немає можливості довести, що це саме помилкові дані, а не акаунт цієї людини.

Завантажити шаблон заяви і знайти інструкцію як його передати можна на цій сторінці.

Нижче ми розглянемо всі пункти заяви і як їх потрібно заповнювати:

У шапці вам потрібно вказати дані власника акаунта: ПІБ, email, який ви використовуєте для входу в обліковий запис, вашу електронну адресу та контактний номер телефону.

Якщо ви виправляєте дані про власника акаунта, то в шапці потрібно вказувати актуальні ПІБ і іншу інформацію.
Далі вам потрібно вказати де саме потрібно оновити дані.

Якщо ви редагуєте дані про власника акаунта, то вам потрібно вказати тільки email акаунта в полі "акаунту".

Якщо ви змінюєте дані в якомусь із доменів, то вам потрібно заповнити тільки поле "доменів", вказавши в ньому ім'я домену. Якщо таких доменів декілька, впишіть їх через кому.

В наступному полі ви вказуєте тільки ті дані, які були помилковими. Якщо це ПІБ, то тільки ПІБ. Якщо невірно вказані ПІБ і номер телефону, то потрібно вказати і неправильні ПІБ і номер телефону через кому.

Далі вам потрібно перерахувати ваші справжні дані. Під цим полем перераховано які саме дані потрібно внести. Це ваші ПІБ, паспортні дані, дата народження, адреса, email і номер телефону.

В останньому полі ви вказуєте те ж саме, що в поле з помилковими даними.

Після того як ви завершили заповнення шаблону заяви вам потрібно зберегти його у форматі PDF, підписати електронним підписом і передати на support@nic.ua.

Ви можете використовувати для підпису і передачі заяви сервіси Paperless, Вчасно або ДІЯ.

Вибрати файли або перетягніть файли
Це допомогло?
Так
Ні
  1. Valeriya Podolskaya

  2. Опубліковано
  3. Оновлено

Коментарі