Розпочати розмову

Допустимі терміни продовження домена

Домени на жаль не вічні і мають негарну звичку спливати у найгірший момент.

На щастя, у вас майже завжди є час для «пільгового» продовження. Протягом 28 днів ви можете зайти в свій особистий кабінет і продовжити домен за звичайною ціною. Поки домен не буде продовжений, ні ваш сайт, ні ваша корпоративна пошта працювати не будуть.

Не хочете раптово виявитися офлайн? Увімкніть автопродовження!

Зверніть увагу: новий термін дії в такому випадку буде вважатися не від дати оплати, а від дати закінчення терміну дії домену. Такі вже правила адміністратора доменної зони.

І раз ми згадали про адміністраторів, у них є ще одна дуже неприємна опція яка називається «відновлення домену» (або «RedemptionPeriod»). Якщо ви не продовжили домен протягом 28 днів після його закінчення, то продовження стає недоступним і єдиний спосіб отримати домен назад — запросити відновлення.


Європейські домени: .EU і .NL

Ці домени зовсім не мають періоду «пільгового» продовження. Їх потрібно продовжити не пізніш як за 1 день до закінчення терміну дії домену. Якщо продовження не відбудеться, вони автоматично переходять в «RedemptionPeriod».

Білоруський домен .BY

Домен .BY теж не має періоду «пільгового» продовження. Його потрібно продовжити до закінчення терміну дії домену. Якщо продовження не відбудеться, домен автоматично видаляється і в наступному місяці виставляється на аукціон. У разі якщо за домен не буде ставок до кінця аукціону, він стає вільним для реєстрації.

Вибрати файли або перетягніть файли
Це допомогло?
Так
Ні
  1. Eldar Polishchuk

  2. Опубліковано
  3. Оновлено

Коментарі