Розпочати розмову

Як вимкнути двофакторну автентифікацію (2FA)

Вимкнення двофакторної автентифікації (2FA) може відбуватися з різних причин: пристрій, на якому був встановлений Authenticator, що генерує паролі, більше не використовується, ви хочете встановити Authenticator на інший пристрій або ця функція вам незручна.

Якщо доступ до Authenticator з паролями для облікового запису є

У такому випадку вам достатньо увійти в обліковий запис і відкрити налаштування. У полі "Безпека" ви побачите розділ "Двофакторна автентифікація" та кнопку "Відключити".

Для підтвердження вимкнення потрібно лише ввести тимчасовий код із програми Authenticator.

Після цього ви зможете входити до вашого облікового запису використовуючи тільки ваш постійний пароль.

Якщо доступу до Authenticator з паролями для облікового запису немає

У випадку, якщо у вас немає доступу до Authenticator і ви не можете увійти в обліковий запис, відключення двофакторної автентифікації також можливе.

Для цього на етапі входу в обліковий запис, після введення постійного пароля, вам потрібно натиснути "Відключити двофакторну автентифікацію".

Ви побачите повідомлення про те, що вам на пошту надіслано листа для відключення двофакторної автентифікації та буде вказана ваша пошта облікового запису.

Сам лист буде містити код і пряме посилання для підтвердження відключення.

Якщо у вас вже немає доступу до вашої пошти і отримати листа ви не зможете, то вам потрібно надіслати запит на зміну пошти, як показано в цій статті.

Потім повторіть процес відключення 2FA з актуальним email.

Вибрати файли або перетягніть файли
Це допомогло?
Так
Ні
  1. Valeriya Podolskaya

  2. Опубліковано
  3. Оновлено

Коментарі