Розпочати розмову

Обмеження тестового хостингу

Коли мова заходить про тестовий хостинг, слід розуміти, що за характеристиками це та ж послуга, яку можна у нас замовити платно, але зі зменшеним терміном дії і безкоштовним оформленням.

Але все ж деякі відмінності у тестового хостингу від платного є:

  1. Може бути тільки одне активне замовлення пробного хостингу в акаунті NIC.UA. Всі повторні замовлення такого ж типу будуть автоматично закриватись, поки у вас існує хоч одне активне замовлення з тестовим періодом використання в особистому кабінеті. 
  2. Так як це безкоштовне замовлення, воно виконується тільки після підтвердження email адреси вашого акаунту NIC.UA. Такий запит відправляється одразу після створення облікового запису NIC.UA. Якщо ви не знаходите у себе у себе у скринці листа із запитом, зверніться у службу підтримки NIC.UA і ми відправимо вам лист повторно. 
  3. Якщо в процесі тестування хостингу з'явилась необхідність у зміні тарифу хостингу, то при переході на новий тариф послуга стає платною. Щоб поміняти тариф, в меню "Хостинг" навпроти потрібної вам послуги натискаєте на шестірню і в полі з назвою пакета переходите по посиланню "змінити". Підбираєте новий тариф, система виставляє рахунок, який потрібно оплатити, перш ніж тариф вашого замовлення зміниться.
Вибрати файли або перетягніть файли
Це допомогло?
Так
Ні
  1. Oleksii Momot

  2. Опубліковано
  3. Оновлено

Коментарі