Розпочати розмову

Як отримувати повідомлення про замовлення в Telegram

Останнім часом на поштові скриньки надходить велика кількість спаму та реклами, тому можна пропустити повідомлення про завершення терміну дії послуг.

Це питання успішно вирішується за допомогою бота в Telegram, який буде повідомляти про активацію замовлень, необхідність продовження їх терміну дії, а також про невдали спроби входу в особистий кабінет.

Спочатку авторизуйтесь на сайті NIC.UA за допомогою кнопки "Увійти". В особистому кабінеті оберіть рзозділ "Налаштування", далі знайдіть підрозділ "Боти NIC.UA". Після цього натисніть кнопку "Підключити Telegram-бот".

Після перенаправлення на сторінку бота натисність кнопку "Открыть приложение "Telegram Desktop". Якщо немає додатку на комп'ютері, перейдіть за посиланням — https://t.me/nicua_bot — на мобільному пристрої або натисніть "Open in web" для відкриття веб-версії Telegram.

Після відкриття бота у додатку на комп'ютері натисніть кнопку "Запустить". У додатку на смартфоні використовуйте кнопку "Старт".

Далі перейдіть за посиланням у повідомленні від бота, щоб підключити його (посилання підкреслено на знімку екрану).

Після переходу за посиланням отримаєте повідомлення про успішне підключення бота NIC.UA.

Зверніть увагу, контактний номер телефону акаунту не обов'язково має співпадати з номером, на який зареєстровано акаунт в Telegram.

Вибрати файли або перетягніть файли
Це допомогло?
Так
Ні
  1. Eldar Polishchuk

  2. Опубліковано
  3. Оновлено

Коментарі