Розпочати розмову

Варіанти активації домену PP.UA

Домени PP.UA потребують обов'язкової активації під час реєстрації, продовженні терміну дії, а також при зміні або редагуванні даних власника домену. 

Для активації домену передбачено два способи:

Активація за допомогою коду з SMS

Для активації домену за допомогою коду з СМС перейдіть на офіційний сайт домену - http://pp.ua/. Натисніть на кнопку "Активировать домен кодом".

Після натисніть на гіперпосилання з текстом "новий модуль активації".

Далі заповніть форму для активації, ознайомтесь з правилами домену і натисніть на кнопку "Продовжити".

Після отримаєте повідомлення про успішно виконану активацію домену. Тепер можете почати його направляти на хостинг, налаштовувати роботу пошти тощо.

Активація за допомогою Telegram

Якщо ви не отримали код для реєстрації вашого домену на мобільний номер телефону, встановіть додаток Telegram на ваш телефон, комп'ютер, або скористайтеся веб-версією - https://web.telegram.org.

Для авторизації використовуйте номер телефону, вказаний в даних власника під час реєстрації домену.

Спочатку знайдіть чат-бота @ppuabot в Telegram, або перейдіть за посиланням - https://telegram.me/ppuabot - якщо використовуєте веб-версію.

Далі виконайте кроки у послідовності, яка запропонована на зображенні нижче.

В результаті цих дій PP.UA Bot видасть вам код активації, який потрібно використати на сайті pp.ua в розділі "активувати домен кодом" як описано вище в розділі активації за допомогою коду з СМС.

Після активації домену зміниться статус замовлення в особистому кабінеті, а также надійде повідомлення на контактну пошту акаунту.

Зверніть увагу: запити до реєстру .PP.UA є дійсними протягом п'яти днів. Якщо протягом 5-ти днів не виконати активацію, то запит буде скасовано і бажана дія не відбудеться (реєстрація / продовження терміну дії / зміна власника або редагування його даних).

Вибрати файли або перетягніть файли
Це допомогло?
Так
Ні
  1. Valeriya Podolskaya

  2. Опубліковано
  3. Оновлено

Коментарі