Розпочати розмову

Як швидко реєструються домени?

Всі замовлення на NIC.UA виконуються в режимі онлайн, цілодобово, без перерв і вихідних. Як тільки ви оплатили рахунок, замовлення миттєво передаються у роботу. Швидкість реєстрації доменів залежить від відповідних адміністраторів доменних зон і особливостей реєстрації.

Міжнародні домени в більшості випадків будуть зареєстровані миттєво - якщо ви вказали коректні дані. Якщо ж у вас в контакті країна «Україна», а індекс Кіпру, то така реєстрація не пройде.

А ось домени в зонах .ru, .рф, .su, .by можуть очікувати реєстрації до доби.

Якщо говорити про доменах «ближче», то всі українські домени вже перейшли на протокол EPP, і тому реєстрація такого домену виконується миттєво. Виняток становлять безкоштовний домен PP.UA і найголовніший домен .UA

Домени PP.UA вимагають ручної активації. Тому швидкість його реєстрації залежить від того, наскільки швидко ви його активуєте   

З доменом .UA затримка може бути до двох тижнів - саме стільки адміністратор може перевіряти відповідність зображення торгової марки з назвою вашого домену. У більшості випадків перевірка не займає довше 3-4 робочих днів.

У рідкісних випадках реєстрація домену може затягнутися до 24 годин - якщо недоступний реєстр потрібної доменної зони, або з інших причин.

Вибрати файли або перетягніть файли
Це допомогло?
Так
Ні
  1. Eldar Polishchuk

  2. Опубліковано
  3. Оновлено

Коментарі