Розпочати розмову

Завантаження файлів: FTP і диспетчер файлів

В першу чергу хостинг потрібен для розміщення сайту. Існують два основні інструменти для завантаження файлів на хостинг-сервер: «Диспетчер файлів» у cPanel або FTP-протокол.

Завантаження файлів сайту через «Диспетчер файлів»

Найпростіший спосіб для завантаження файлів на хостинг - використання вбудованого диспетчера файлів. Він доступний у розділі «Файли» панелі хостингу.


У диспетчері файлів виберіть кореневий каталог сайту (для основного домену - це завжди папка «public_html»), натисніть на кнопку «Вивантажити». 

⚠️Рекомендуем файли вашого сайту перед завантаженням на хостинг запакувати в архів формату ZIP. Таким чином потрібно буде завантажувати лише один файл, що буде швидше ніж завантаження великої кількості файлів по одному. Архів потім зможете розпакувати через «Диспетчер файлів».

На странице отправки файла вам останется или выбрать файл, или просто перетащить его и начать загрузку:

Завантаження файлів сайту по FTP-протоколу

Для підключення по FTP-протоколу до хостингу, необхідно попередньо встановити FTP-клієнт на Вашому комп’ютері. Дані для підключення до сервера доступні в особистому кабінеті. Для їх отримання перейдіть до розділу “Хостинг” і натисніть на шестерню біля замовлення. Нижче на сторінці побачите розділ “Параметри хостингу”.

Як правило, для підключення до серверу достатньо таких даних:

  • сервер хостингу,

  • логін хостингу,

  • пароль хостингу.

Введіть дані з параметрів хостингу у відповідні поля FTP-клієнту і натисніть кнопку “Підключитись”. На зображенні наведено приклад підключення за допомогою FTP-клієнту FileZilla.

Після встановлення з'єднання з сервером у вікні FTP-клієнта відобразиться перелік файлів та папок хостинг-акаунту. Файли сайту для основного домену слід завантажити у каталог public_html. Для дочірніх або додаткових доменів кореневим каталогом є папка з ім'ям відповідного домену.

Вибрати файли або перетягніть файли
Це допомогло?
Так
Ні
  1. Eldar Polishchuk

  2. Опубліковано
  3. Оновлено

Коментарі