Розпочати розмову

Замовлення хостингу в NIC.UA

Хостинг для Вашого сайту в NIC.UA можна оформити на сторінці "Хостинг для сайту". В цьому розділі ви матимете можливість ознайомитися із загальною інформацією про тарифні плани.

🔥 Ми надаємо можливість користуватися хостингом 10 днів безкоштовно, щоб ви могли оцінити його перед придбанням.


На хостингу зараз доступні дві панелі: DirectAdmin та cPanel. При оформленні замовлення ви можете обрати будь-яку з них.

Для замовлення хостингу оберіть тарифний план і натисніть "Замовити". Для оформлення замовлення введіть ім'я домену, оберіть панель хостингу і період замовлення. Далі натисніть "Продовжити".

Після цього залишається завершити оформлення і оплатити замовлення. Протягом декількох хвилин після оплати хостинг для сайту буде створено на сервері. 

Дані для доступу до хостингу будуть надіслані у листі на контактну пошту акаунту, а також будуть доступні в особистому кабінеті. Для їх перегляду натисніть на шестерню біля замовлення на хостинг і перейдіть до розділу "Параметри хостингу" на сторінці нижче.


⚠️Прі отриманні помилки «Хостинг для такого домену вже існує» вам варто звернутися до підтримки, щоб ми перевірили чи немає вже існуючого хостинг-акаунту для вашого домену.

Вибрати файли або перетягніть файли
Це допомогло?
Так
Ні
  1. Eldar Polishchuk

  2. Опубліковано
  3. Оновлено

Коментарі