Розпочати розмову

Як додати запис типу CNAME на сервери імен NIC.UA

Запис типу CNAME (canonical name) використовується щоб швидко створити псевдонім для вже існуючого домену. З однаковим ім'ям може існувати тільки один запис; будь-які інші записи з таким же ім'ям не будуть оброблені DNS-сервером.

Щоб додати такий запис, вам потрібно перейти на сторінку «Сервери імен (NS)» і натисніти на шестірню біля серверів імен для вашого домену. На новій сторінці буде таблиця з DNS-записами, натисніть «Змінити». Тепер у самому низу буде кнопка «Додати запис»:

Які дані потрібно внести у новий запис:

  1. Ім'я: через особливості роботи запису CNAME, він використовується тільки для піддомена. Наприклад, для «blog.domain.com» буде досить внести ім'я «blog»;
  2. TTL: час життя запису. Мінімальний параметр 3600 секунд, стандартний 14400 секунд. В більшості випадків вам не потрібно його змінювати;
  3. Тип: тут ви вибираєте тип СNAME;
  4. Аліас хосту: внесіть необхідний домен, обов'язково з крапкою в кінці.

Після того як внесли необхідні дані, обов'язково натисніть «Зберегти».

⚠️Зверніть увагу: зміна NS-серверів і записів на них може вступити в силу не миттєво, а через проміжок часу — від 4 до 24 годин. Це пов'язано зі збереженням інформації про домени в інтернет-провайдерів - вони зберігають всі запити користувачів і зберігають їх протягом певного часу.

Вибрати файли або перетягніть файли
Це допомогло?
Так
Ні
  1. Eldar Polishchuk

  2. Опубліковано

Коментарі