Розпочати розмову

Як додати запис типу A / AAAA на серверах імен NIC.UA

Запис типу А (для IPv4) або АААА (для IPv6) використовується щоб направити домен чи піддомен на конкретну IP-адресу. Таких записів може буде декілька з однаковим ім'ям; при пошуку у DNS відвідувачу вашого ресурса автоматично буде обран один з записів.

Щоб додати такий запис, вам потрібно перейти на сторінку «Сервери імен (NS)» і натисніти на шестірню біля серверів імен для вашого домену. На новій сторінці буде таблиця з DNS-записами, натисніть «Змінити». Тепер у самому низу буде кнопка «Додати запис»:

Які дані потрібно внести у новий запис:

  1. Ім'я: якщо це основний домен, то внесіть ім'я «@». Якщо це для піддомену, то внесіть його ім'я. Наприклад, для «blog.domain.com» буде достатньо внести ім'я «blog»;
  2. TTL: час життя запису. Мінімальний параметр 3600 секунд, стандартний 14400 секунд. В більшості випадків вам не потрібно його змінювати;
  3. Тип: тут ви обираєте тип А (для IPv4) або АААА (для IPv6);
  4. IPv4(IPv6) адреса хосту: внесіть IP адресу вашого хостингу.

Після того як внесли необхідні дані, обов'язково натисніть «Зберегти».

⚠️Зверніть увагу: зміна NS-серверів і записів на них може вступити в силу не миттєво, а через проміжок часу — від 4 до 24 годин. Це пов'язано зі збереженням інформації про домени в інтернет-провайдерів - вони зберігають всі запити користувачів і зберігають їх протягом певного часу.

Вибрати файли або перетягніть файли
Це допомогло?
Так
Ні
  1. Eldar Polishchuk

  2. Опубліковано
  3. Оновлено

Коментарі