Розпочати розмову

Як додати email на персональному домені в свою безкоштовну gmail пошту?

Якщо ви користуєтесь безкоштовною Gmail поштою, але у вас також є свій особистий домен з персональною поштою, після декількох нескладних налаштувань у вас буде можливість відправляти листи з email свого домену, використовуючи свій звичний Gmail акаунт.

Як це зробити?

Процес додавання чимось схожий на налаштування свого email в поштовому клієнті з тією різницею, що у даному випадку крім імені користувача та пароля ми вказуємо тільки SMTP сервер без POP сервера.

Для цього відкрийте налаштування вашого акаунту в Gmail і знайдіть пункт "Надсилати пошту від імені" та натисніть кнопку "Додати іншу електронну адресу".

Після цього вкажіть який email бажаєте використовувати в якості псевдоніма для своєї поштової скриньки в Gmail і натисніть "Наступний крок".

Далі вкажіть дані для підключення до сервера вихідної пошти і натисніть кнопку "Додати обліковий запис". Якщо на вашому хостингу ще не встановлено SSL-сертифікат, використовуйте порт 587.

На останньому кроці  додавання пошти вам приходить лист на доменну пошту із запитом, який потрібно підтвердити, перейшовши за посиланням в листі.

Якщо ви також бажаєте отримувати вхідні листи доменної пошти через Gmail, вам потрібно буде додати цей же обліковий запис у розділі "Отримувати пошту з інших облікових записів".

Для підключення до сервера вхідної пошти також використовуйте піддомен mail.domain.com (замість 'domain.com' підставляйте ім'я вашого домену). Для підключення з використанням захищеного з'єднання використовуйте порт 995, для незахищеного — 110.

Вибрати файли або перетягніть файли
Це допомогло?
Так
Ні
  1. Andrii Rudkivskyi

  2. Опубліковано
  3. Оновлено

Коментарі