Розпочати розмову

Розміщення декількох сайтів на хостингу

На хостингу в NIC.UA також присутня можливість розміщення декількох сайтів. Це можна зробити, якщо додати додатковий або дочірній домен (піддомен).

Зміст цих сайтів може бути будь-яким, навість повністю протилежним до основного. Ви можете на хостингу з основним доменом fur-mur.com.ua розмістити сайт спілки власників пухнастих котиків, а також створити на цьому ж хостингу додатковий домен get-me-sphynx.com.ua з рекламою котів-сфінксів.

Створення додаткового домену

Додатковий домен - це домен формату addon-domain.com, який можете зареєструвати на нашому сайті

Щоб створити додатковий домен, перейдіть до панелі хостингу. У розділі "Управление аккаунтом" оберіть пункт "Настройка доменов".

У цьому розділі натисніть на кнопку "Добавить новый", яка виділена в панелі зеленим кольором.

У полі "Домен" введіть ім'я додаткового домену для нового сайту. Інші параметри рекомендуємо залишити без змін. Далі натисніть кнопку "Создать".

Створення дочірнього домену (піддомену)

Для створенння дочірнього домену оберіть у розділі "Управление аккаунтом" пункт "Настройка поддоменов".

У цьому розділі натисніть кнопку "Добавить поддомен", яка виділена зеленим кольором.

У новому вікні введіть ім'я домену і натисніть кнопку "Добавить поддомен". Замість subdomain вкажіть ім'я піддомену до крапки.

На цьому кроці створення дочірнього домену на хостингу завершується. Тепер можете заванажувати файли сайту до кореневого каталогу. Слід зазначити, для піддоменів кореневий каталог створюється всередині каталогу для основного домену.

Наприклад, для піддомену subdomain.example.com.ua шлях до кореневого каталогу матиме наступний вигляд: /domains/example.com.ua/public_html/subdomain.

Вибрати файли або перетягніть файли
Це допомогло?
Так
Ні
  1. Oleksii Momot

  2. Опубліковано
  3. Оновлено

Коментарі