Розпочати розмову

Як створити піддомен?

Піддомен дозволяє розділити сайт на окремі категорії, створивши для кожної з них окремий запис на серверах імен. Це дозволяє розмістити основний домен і поддомени на різних хостинг-серверах, а також сворити унікальне ім'я для кожного розділу.

Наприклад, База Знань NIC.UA, знаходиться на піддомені support.nic.ua, також є ресурси info.nic.ua, де ми публікуємо багато корисної та цікавої інформації, і club.nic.ua для нашої щорічної акції.

⚠️В інструкції наведено приклад створення піддоменів, використовуючи сервери імен NIC.UA

Перейдіть до розділу «Сервери імен (NS)» і натисніть на шестерню (1) біля замовлення. Далі натисніть кнопку "Змінити" (2) біля заголовку "DNS-записи".

Після цього відкриється меню для редагування та додавання DNS-записів. Щоб створити піддомен, який буде направлено на хостинг, натисніть кнопку "Додати запис" і заповніть поля наступним чином:

  • Ім'я: subdomain (ім'я піддомену)
  • Тип: А
  • IPv4 адреса хосту: 195.149.114.21 (IP вашого хостингу) 

Назву (ім'я) піддомену можна вказати будь-яку, кількіть піддоменів не обмежується. Також для піддомену можна використовувати записи різного типу: СNAME/TXT тощо. На змінку екрану нижче створено три піддомени:

  • first.example.com, який розміщується на хостингу з IP: 195.149.112.21,
  • second.example.com, який посилається на NIC.UA,
  • third.example.com, який перенаправляє відвідувачів на URL: http://google.com.

Після створення необхідних записів натисніть кнопку "Зберегти". Зміни набудуть чинності протягом 4-24 годин, коли оновиться DNS-кеш інтернет-провайдероів.

Вибрати файли або перетягніть файли
Це допомогло?
Так
Ні
  1. Eldar Polishchuk

  2. Опубліковано
  3. Оновлено

Коментарі