Розпочати розмову

Як змінити власника (адміністратора) в доменах .RU, .SU, .РФ

Реєстрація та обслуговування доменів .RU, .SU, .РФ в NIC.UA виконується за допомогою партнера REG.RU. Тому процедура зміни власника відрізняється від аналогічної процедури для інших доменів.

1. Спочатку слід звернутися до підтримки (можна написати на email: support@nic.ua), повідомити ім'я домену (-ів) та дані нового власника (адміністратора).

  • Якщо новий власник є фіз. особою, повідомте повні ПІБ, серію та номер паспорту, яким органом і коли виданий, дату народження, номер телефону, email, індекс і повну адресу місця реєстрації;
  • Якщо новий власник є юр. особою, повідомте повне найменування організації, ПІБ керівника, номер телефону, email, індекс і повну адресу місця реєстрації.

2. Після цього оператор підтримки надасть ідентифікатор нового профіля та шаблон заяви, яку має написати поточний адміністратор (власник).

Далі відправте до підтримки скан-копію заповненної заяви для перевірки.

3. Після перевірки та узгодження заяви оператором підтримки слід передати документи до офісу REG.RU.

Для фізичних осіб необхідно передати тільки заяву одним з двух способів:

  • передати особисто в будь-якому офісі REG.RU (потрібно мати з собою оригінал паспорта для індентифікації особистості);
  • поштою або кур'єрською сужбою з нотаріально завіреним підписом на поштову адресу: 123007, г. Москва, а/я 87, ООО «Регистратор доменных имён РЕГ.РУ».

Для юридичних осіб необхідно відправити підписану заяву та копію свідоцтва про реєстрацію організації (ІПН), затверджені печаткою організації, одним із двох способів:

  • особисто керівником організації (для ідентифікації потрібен паспорт) або доверінною особою (потрібен паспорт та довіреність для ООО «Регистратор доменных имен РЕГ.РУ» з переліком конкретних операцій, прописаних у заяві) в будь-який офіс REG.RU;
  • поштою або кур'єрською сужбою на адресу: 123007, г. Москва, а/я 87, ООО «Регистратор доменных имён REG.RU».

4. Про отримання документів та результати виконання запиту отримаєте на контактну пошту поточного адмінстратора.

⚠️ Згідно до п. 6.5 Правил регистрации доменных имён в доменах .RU и .РФ, не допускається передача права адміністрування доменного імені у наступних випадках:

1) якщо звершився термін реєстрації доменного імені;
2) протягом 30 днів з момента отримання права адміністрування від іншої особи;
3) протягом 30 днів з моменту зміни реєстратора, який виконує обслуговування домену;
4) якщо доменне ім'я співпадає зі значенням, що внесено до стоп-листа;
5) у випадку невиконання запиту реєстратора про надання відомостей та документів у зазначенний термін згідно до пункта 9.3.7 Правил.

Вибрати файли або перетягніть файли
Це допомогло?
Так
Ні
  1. Alexey Momot

  2. Опубліковано
  3. Оновлено

Коментарі