Розпочати розмову

Чи можливо прописати записи Redirect для перенаправлення з https-адреси?

Налаштувати перенаправлення домену можна за допомогою запису Redirect на серверах імен NIC.UA. Як це зробити детально описано у цій статті.

Адреса, з якої ви перенаправляєте, обов'язково потрібно відкривати за протоколом http. Зазвичай у браузерах досить просто вказати ваш домен на кшталт example.com і він відкриється по http протоколу і одразу перенаправить на сторінку, яку ви вкажете у Redirect запису.

У більшості випадків таке перенаправлення чудово працює.

Зараз деякі браузери за замовчанням відкривають сторінки за протоколом https. Це означає, що якщо в браузері просто ввести example.com, то браузер спробує його відкрити як https://example.com. Якщо у вас на NS-серверах налаштовано перенаправлення з адреси example.com, відкрити example.com за протоколом https браузер не зможе. Ви побачите сповіщення про те, що з'єднання не захищене або попередження про можливу загрозу безпеці. У різних браузерів текст може відрізнятися, але сенс один — сторінку він не відкриватиме.

У такому випадку вам потрібно використовувати адресу, в якій буде прописано і протокол, тобто виглядатиме вона як http://example.com.

Чи можливо зробити так, щоб вихідна адреса, з якої виконується перенаправлення, відкривалася також за протоколом https?

На NS-серверах NIC.UA подібне налаштування поки що неможливе, тому що для роботи по https протоколу у вас повинен бути активований SSL-сертифікат для вашого домену.

Встановити SSL можна на хостинг, на який спрямований домен.

Таким чином, щоб вихідна адреса також відкривалася за протоколом https, вам потрібно направити цей домен на хостинг, встановити на хостингу SSL для домену і в .htaccess файлі прописати перенаправлення на https, а потім перенаправлення вже на потрібну сторінку.

Вибрати файли або перетягніть файли
Це допомогло?
Так
Ні
  1. Valeriya Podolskaya

  2. Опубліковано
  3. Оновлено

Коментарі