Розпочати розмову

Особливості трансферу доменів

У будь-якому правилі є винятки, а в будь-який функції є свої особливості. Трансфер доменів теж має свої, про які потрібно або як мінімум корисно знати:

  1. Українські домени при трансфері не можуть бути заблоковані. Навіть якщо ви почнете трансфер в останній день дії домену, то він буде працювати і всі п'ять днів поки йде трансфер. А ось міжнародні домени можуть і перестати працювати в такому випадку.

  2. Не обов'язково чекати 5 днів. Деякі реєстратори можуть таке зробити. Якщо ви не хочете чекати 5 або більше днів, зверніться до поточного реєстратора з проханням достроково підтвердити трансфер до NIC.UA.

  3. Ваші сервери імен в домені залишаються без змін. Але от якщо потрібно їх змінити коли трансфер вже розпочато, це потрібно робити у поточного реєстратора.

  4. Майже всі домени при трансфері продовжуються на один рік. Але це не універсальне правило: домени .RU, .SU, .PP.UA не продовжуються. І якщо останній ще безкоштовний, то трансфер .RU і .SU є платним. Якщо хочете точно знати чи буде продовжено домен, можете написати нам у підтримку.


Вибрати файли або перетягніть файли
Це допомогло?
Так
Ні
  1. Oleksii Momot

  2. Опубліковано
  3. Оновлено

Коментарі